P.U.H ROLTEX SIEDLISZCZE SP. Z O.O. otrzymało dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na latach 2014-2020 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 w ramach działania 4.2 RPO na wykonanie instalacji fotowoltaicznej w trzech obiektach Siedliszcze, Rejowiec, Wierzbica o łącznej mocy 25,22 kW. Zadaniem realizacji projektu jest pozyskanie energii elektrycznej z odnowionego źródła jakim jest promieniowanie słoneczne. Produkowana przez panele słoneczne energia wykorzystywana jest do zasilania sieci elektrycznej obiektów przedsiębiorstwa.
W 2019 r. P.U.H ROLTEX SIEDLISZCZE SP. Z O.O otrzymało w ramach programu "LAWP przedsiębiorcze Lubelskie" pożyczkę preferencyjną ( z dofinansowaniem U.E.) na częściowe sfinansowanie budowy dwustanowiskowej samoobsługowej myjni samochodowej w Oddziale Wierzbica ul.Chełmska 18. Pożyczki udzieliła Lubelska Fundacja Rozwoju.
W 2020 r. P.U.H. ROLTEX SIEDLISZCZE SP. Z O.O otrzymało w ramach programu "LAWP przedsiębiorcze Lubelskie" pożyczkę preferencyjną ( z dofinansowaniem U.E.) na częściowe sfinansowanie zakupu urządzeń diagnostycznych do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Siedliszczu ul. Chełmska 1. Pożyczki udzieliła Lubelska Fundacja Rozwoju.
 

STRONA GŁÓWNA - O NAS - KONTAKT